Dzień | Miejsce | Prowadzący | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota | Niedziela |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GIMNASTYKA 4 AKROBATYKA,ZABAWY Z MOCOWANIEM (grupa najmłodsza ) | SALA BUDOWLANAK UL.PIERWSZEJ BRYGADY 35 | 17.00-18.00 | 17.00-18.00 | ||||||
GIMMNASTYKA 3 AKROBATYKA,ZABAWY Z MOCOWANIEM( grupa młodsza) (czytaj więcej opis, lista dzieci) | SALA BUDOWLANKA UL. PIERWSZEJ BRYGADY 35) |
Paulina (sprawdz trenera) | 17.00-18.00 | 17.00-18.00 | |||||
GIMNASTYKA 2 AKROBATYKA,ZABAWY Z MOCOWANIEM(grupa średnia) (czytaj więcej gimnastyka) | SALA BUDOWLANKA UL. PIERWSZEJ BRYGADY 35) |
Magdalena (sprawdz trenera)
| 16.15-17.30 | 16.15-17.30 | |||||
GIMMNASTYKA 1 AKROBATYKA,ZABAWY Z MOCOWANIEM(grupa zaawansowana) (czytaj więcej opis) | (SALA BUDOWLANKA UL. PIERWSZEJ BRYGADY 35) | Mariusz(sprawdż trenera) | 17.00-18.15 | 17.00-18.15 | |||||
GRUPA MŁODZIK I STARSI 2010-(Mariusz K.) (czytaj więcej opis ) | ( SALA BUDOWLANKA UL. PIERWSZEJ BRYGADY 35) | 18.00-20.00 | 18.00-20.00 | 18.00-20.00 | 18.00-20.00 | 17.00-19.00 | |||
"MALI GIGANCI"-D GIMNASTYKA,AKROBATYKA,ZABAWY Z MOCOWANIEM NAJMŁODSI 4-5 lat (WOJTEK/ KRZYSZTOF M.) (czytaj więcej opis,lista dziec, ) | SALA MOS UL. GDYŃSKA 8 |
Wojciech (sprawdz trenera) | 16.30-17.20 | 16.30-17.20 | |||||
"DEBEŚCIAKI"-C : 4-6 lat (KRZYSZTOF M) (czytaj więcej opis) | SALA MOS UL. GDYŃSKA 8 | Krzysztof (sprawdz trenera) | 17.30-18.20 | 17.30-18.20 | |||||
"MIĘŚNIAKI"-B :7-11 lat (czytaj więcej opis) | SALA MOS UL. GDYŃSKA 8 | Krzysztof (sprawdz trenera) | 18.30-20.00 | 18.30-20.00 |
ZAJĘCIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 STARGARD 2023/24
Dzień | Godziny | Trener | Miejsce |
---|---|---|---|
Poniedziałek | 14.30 | Mariusz Kucharczyk | Kuśnierzy 7 |
Wtorek | |||
Środa | |||
Czwartek | 14.30 | Mariusz kucharczyk | Kusnierzy 7 |
Piątek |
ZAJĘCIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 STARGARD 2022/23
Dzień | Godziny | Trener | Miejsce |
---|---|---|---|
Poniedziałek | 18.30-20.00 | Mariusz Kasia | Gdyńska 8 |
Wtorek | 18.30-20.00 | Mariusz Kasia | Gdyńska 8 |
Środa | 18.30-20.00 | Mariusz Kasia | Gdyńska 8 siłownia |
Czwartek | 18.30-20.00 | Mariusz Kasia | Gdyńska 8 |
Piątek | 18.30-20.00 | Mriusz kasia | Gdyńska 8 |
LISTA REZERWOWYCH 2023/24
1. Celmerowska Zofia 2017 tel792831765
2. Pułaska Julia 2016 tel 884609509
3. Kornelia Hnatkowska lat 10 tel +48 664 194 172
4. Leon Litteck 2019 -Burdziak Daria 792662007
5. Hania Chałat 7 lat 733129333
6. Barbara Rabeszko tel. 505 224 357 syn 7 lat
7. Wiktor Drabczyk 2017 tel 509533154 akro i zabawy z mocowaniem
8. coch oliwia 2015 tel 731604984
9. jan Wiecek 2018 609169867
10 amelia szmit 2017 akro, Maja szmit 209 zapasy 512115085
11