Następne zawody

 
KOSZALIN 1.4.2017


Zobacz więcej

Mistrzostwa Europy U-23 31.03.2017 start Kasi Madrowskiej


FENIKS PESTA
0 : 4
FENIKS PESTA2


Zobacz więcej

Tabela ligowa 2016

ZawodnikRocznikSuma pkt.
1. Przybylski Jakub200728,2
2. Gocół Łukasz200825,5
3. Kiszka bartosz200725,4
4. Piechocka Nikola200724,3
5. Andruszkiewicz Adrian200223,5
6. Wawrzoła Jakub200622,7

Zobacz cała tabelę

Aktualności

Szwerin Niemcy 5 medali FENIKS PESTA w zapasach

Zawodnicy grupy 2005 i młodsi wystartowali 25.03.2017…

Mistrzostwa Europy U-23 31.03.2017 start Kasi Madrowskiej

 Katarzyna Mądrowska zawodniczka FENIKS PESTA Stargard…

Zawody Koszalin 1.04.2017(2006-2007)(2008-2010) lista

Wyjazd 1.04.2017 hala OSiR sobota godz 7.00 zapewniamy…

Puchar Polski Kadetów Włodawa 10-12.03.2017

W zawodach wystartowało 2 naszych zawodników
Adrian…

Previous Next Play Pause
Szwerin Niemcy 5 medali FENIKS PESTA w zapasach Szwerin Niemcy 5 medali FENIKS PESTA w zapasach
Mistrzostwa Europy U-23 31.03.2017 start Kasi Madrowskiej Mistrzostwa Europy U-23 31.03.2017 start Kasi Madrowskiej
Zawody Koszalin 1.04.2017(2006-2007)(2008-2010) lista Zawody Koszalin 1.04.2017(2006-2007)(2008-2010) lista
Puchar Polski Kadetów Włodawa 10-12.03.2017 Puchar Polski Kadetów Włodawa 10-12.03.2017

Trener- Feniks Pesta

Trener II klasy w zapasach, były zawodnik LKS PLATAN Borkowice, od roku 1995-2000 trener LKS PLATAN Borkowice, od roku 2000 szkoleniowiec LKS FENIKS PESTA Stargard

T Mariusz Kucharczyk Trener

Historia i przyszłość klubu

Ludowy Klub Sportowy FENIKS PESTA powstał w 2000 roku. Od samego początku siedzibą klubu i miejscem treningów jest Gimnazjum Nr 3 w Stargardzie. Swoje sukcesy i coraz większą liczbą zawodników na kolejnych zajęciach Klub zawdzięcza przede wszystkim kadrze trenerskiej, której filarami są:

Zobacz więcej !

Nasze trofea

4
MISTRZOSTWA ŚWIATA I EUROPY
3
MISTRZOSTWA POLSKI
2
MISTRZOSTWA LZS
4
MISTRZOSTWA MAKROREGION MŁODZIKÓW
4
MISTRZOSTWA SZKÓŁ I WOJEWÓDZKIE

Galeria

2C5A1347 kopia
2C5A1347 kopia
2C5A1378 kopia
2C5A1378 kopia
2C5A1413 kopia
2C5A1413 kopia
Roksana Dobrodziej
Roksana Dobrodziej
stargardzka liga zapasnicza 1 dziesiatka
stargardzka liga zapasnicza 1 dziesiatka
2C5A7594 kopia
2C5A7594 kopia
2C5A1413 kopia
2C5A1413 kopia
2C5A1437 kopia
2C5A1437 kopia

Zawodnicy

Mądrowska Katarzyna
10 Mądrowska Katarzyna Zawodniczka
Howis Paulina
11 Howis Paulina Zawodniczka
9 Przybylski Jakub Zawodnik
8 Pszczółka Maja Zawodniczka
Zobacz wszystkich zawodników Feniks Pesta

Sponsorzy główni