WYNIKI I KOMUNIKATY KOŃCOWE  z lat poprzednich (kliknij linki poniżej....:)

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY MISTRZOSTW POLSKI SZKÓŁ W ZAPASACH STARGARD 04-06.09.2020

2019-ORGANISATORISCHE-ANGABENIV-INTERNATIONALER-POLNISCHER-WETTKAMPF-FUR-GRUNDSCHULEN-IM-FREISTILRINGENi.pdf

Kom organizacyjny Mistrz Szkół 04-06.09.2020(kliknij link)

III.  TERMIN  I  MIEJSCE  ZAWODÓW

Zawody  zostaną rozegrane dn.04-06.09.2020 r Hala OSIR ul. Pierwszej Brygady w Stargardzie  

  

ZGŁOSZENI ZAWODNICY PONIZEJ

LPNazwarokkomunikaty końcowewynikiwynikiwynikiLiczba uczestników
1M/n Mistrzostwa Szkól2018kom koncowy 2018 kobiety(2003-2005  Mistrz szkół men(2003-05)400  zapaśników
2M/n Mistrzostwa Szkół2019Mistrz szkół-zabawy z mocoewaniem 2019.pdfMistrz szkół-mini zapasy chłopcy(2008-10) 2019.pdfMistrz szkół kobiety(2005-07), mini kobiety(08-10),mlodzicy(2005-07 395 zapaśników 
32020 Kom końcowy/Mistrzostwa Szkół 2020 chłopcy(06-08,09-11)_Stargard.pdf Km końcowy/Mistrzostwa Szkól 2020 kobiety(06-08,09-11)_Stargard.pdf 214 zapaśników
42021
52022

  

ZGŁOSZENI ZAWODNICY PONIZEJ

Ponizej lista zgłoszonych 4-6.09.2020 :

 

LPLOSMIEJSCENazwisko i ImięRokKLUBWAGA
1Julia Terebus2009Husaria Fight Team Kozielice41
2Kinga krawiec2009Husaria Fight Team Kozielice37
3Anastazja kabzińska2009Husaria Fight Team Kozielice33
4Krzysztof kaźmierczak2009Husaria Fight Team Kozielice45
5Bartek Owsicki2009Husaria Fight Team Kozielice41
6Antoni Antczak2009Husaria Fight Team Kozielice37
7Amelia Laskowska2009Husaria Fight Team Kozielice33
8Jakub Bernacki2009Husaria Fight Team Kozielice41
9Cyprian Klocek2010Husaria Fight Team Kozielice41
10Fabian Dondalski2010Husaria Fight Team Kozielice33
11Maja Górecka2011Husaria Fight Team Kozielice28
12Nikola Przybył2011Husaria Fight Team Kozielice25
13Igor Posyniak2011Husaria Fight Team Kozielice50
14Sylwia Stefaniak2011Husaria Fight Team Kozielice33
15Gracjan Dondalski2008Husaria Fight Team Kozielice48
16Maciej Górecki2008Husaria Fight Team Kozielice41
17Łukasz Serwatkiewicz2008Husaria Fight Team Kozielice41
18Damian Krawiec2008Husaria Fight Team Kozielice75
19Zosia Grzejszczyk2007Husaria Fight Team Kozielice46
20Hanna Sarba2007Husaria Fight Team Kozielice50
21Sara Malkiewicz2008Husaria Fight Team Kozielice46
22Anita Przybył2008Husaria Fight Team Kozielice36
23Wiktoria Pacyna2008Husaria Fight Team Kozielice54
24Rogowicz Szymon2009ZKS Koszalin37
25Skóra Franciszek2010ZKS Koszalin33
26Kotala Jakub2009ZKS Koszalin30
27Radziejewski Wojciech2010ZKS Koszalin41
28Ruslan Levchenko2009ZKS Koszalin55
29Wysocki Sebastian2009ZKS Koszalin45
30Michniewicz Michał2009ZKS Koszalin41
31Radziejewski Michał2009ZKS Koszalin55
32Szewczyk Mikołaj2010ZKS Koszalin30
33Piec Bartosz2010ZKS Koszalin45
34Stankiewicz Nikodem2010ZKS Koszalin37
35Jóźwicki Patryk2011ZKS Koszalin50
36Jagusz Maja2009ZKS Koszalin45
37Zawistowska Weronika2007ZKS Koszalin46
38Patrzykowski Mateusz2008ZKS Koszalin38
39Wcisłowski Cyprian2008ZKS Koszalin38
40Nowak Paweł2008ZKS Koszalin41
41Maciuk Michał2008ZKS Koszalin41
42Szymanski Michał2006ZKS Koszalin44
43Iwański Michał2008ZKS Koszalin48
44Rumian Wiktor2008ZKS Koszalin48
45Markowski Igor2008ZKS Koszalin68
46Jełkaszew Marcin2008ZKS Koszalin68
47Lipa Bartosz2006ZKS Koszalin75
48Sulewski Szymon2008ZKS Koszalin75
49Kret Ariana2008ZKS Koszalin50
50Gryka Mateusz2008ZKS Koszalin41
51Dalak Hubert2009WISŁA Świecie33
52Głodek Sebastian2009WISŁA Świecie33
53Kiełpiński Jakub2009WISŁA Świecie50
54Zadworna Kinga2009WISŁA Świecie50
55Kiełt Igor2009ROKITA BRZEG DOLNY39
56Winiarska Magda2009FENIKS PESTA Stargard
57Pawlikowski Filip2006FENIKS PESTA Stargard
58Pawlikowska Maja2009FENIKS PESTA Stargard
59Wawrzoła Jakub2006FENIKS PESTA Stargard
60Bluj Bartek2007FENIKS PESTA Stargard
61Matwiejczyk Michał2007FENIKS PESTA Stargard
62Kucharczyk Paulina2006FENIKS PESTA Stargard
63Piechocka Nikola2007FENIKS PESTA Stargard
64Kwarciak Mateusz2009FENIKS PESTA Stargard
65Kiszka Bartek2007FENIKS PESTA Stargard
66Danielewski Oliwier2008FENIKS PESTA Stargard
67Gocół Łukasz2008FENIKS PESTA Stargard
68Jarząbek Tomasz2006ASI BIELIK Międzyzdroje
69Szumiejko Brajan2005ASI BIELIK Międzyzdroje
70Wiśniewski Tomasz2008ASI BIELIK Międzyzdroje
71Kostek Wiktoria2010ASI BIELIK Międzyzdroje
72Jarząbek Dawid2011ASI BIELIK Międzyzdroje
73DZIWOŃ WIKTORIA2008SPARTAKUS Pyrzyce33
74DZIWOŃ DAWID2009SPARTAKUS Pyrzyce37
75BORTO OLIWIER2009SPARTAKUS Pyrzyce37
76PEŁKA MATEUSZ2011SPARTAKUS Pyrzyce33
77Pawluk Dominik2006ZIELONI Stargard100
780rzechowski Patryk2007ZIELONI Stargard85
79Rokicki Kamil2006ZIELONI Stargard48
80Stępień Marcin2008ZIELONI Stargard48
81Jakubowski Ksawier2008ZIELONI Stargard35
82Miziołek Wojciech2010ZIELONI Stargard37
83Florjańczyk Franciszek2006KS Gwiazda Bydgoszcz68
84Lakhin Denys2006KS Gwiazda Bydgoszcz57
85Sulski Trystan2006KS Gwiazda Bydgoszcz48
86Bierwagen Tymoteusz2007KS Gwiazda Bydgoszcz57
87Tabasz Dawid2007KS Gwiazda Bydgoszcz52
88Marchlewicz Kamil2008KS Gwiazda Bydgoszcz48
89Rutkowski Tomasz2009KS Gwiazda Bydgoszcz45
90Wolski Natan2010KS Gwiazda Bydgoszcz37
91Kucharska Agata2008MASTER Łódz33
92Górska Jagoda2008MASTER Łódz36
93Anzel Wiktoria2008MASTER Łódz36
94Jagiełło Olivia2006MASTER Łódz54
95Demontowicz Aleksander2008MASTER Łódz57
96 Piwowarski Mateusz2008MASTER Łódz52
97 Miszczak Marcel2006MASTER Łódz62
98Skura Ewa2008ATLETA Łódz33
99Olivia Margel2008ATLETA Łódz39
100Namiecińska Hanna2008ATLETA Łódz39
101Kaźmierczak Miłosz2008ATLETA Łódz44
102Kuśmierczyk Krzysztof2006ATLETA Łódz52
103Cieślak Zuzanna2009UKS "TECHNIK"Świdwin45
104Dębiec Dawid2006UKS "TECHNIK"Świdwin75
105Kępka Szymon2007UKS "TECHNIK"Świdwin75
106Alan Brym2008UKS GWARDIA Warszawa44
107Artem Slesarev2008UKS GWARDIA Warszawa35
108Gabriel Brym2010UKS GWARDIA Warszawa85
109Tomczak Artur2011UKS Zapasy Kołobrzeg37
110Hercka Tulia2010UKS Zapasy Kołobrzeg41
111Fir Kacper2010UKS Zapasy Kołobrzeg33
112Zyra Józef2010UKS Zapasy Kołobrzeg27
113Spera Karol2010UKS Zapasy Kołobrzeg50
114Fir Mikołaj2010UKS Zapasy Kołobrzeg37
115Brożyna Eliza2010UKS Zapasy Kołobrzeg33
116Hercka Maksym2009UKS Zapasy Kołobrzeg56
117Socha Wiktor2009UKS Zapasy Kołobrzeg30
118Mirecki Jakub2008UKS Zapasy Kołobrzeg57
119Jakowlew Natan2008UKS Zapasy Kołobrzeg41
120Tomczak Alex2008UKS Zapasy Kołobrzeg52
121Bardecki Marcin2008UKS Zapasy Kołobrzeg52
122Mitura Paweł2008UKS Zapasy Kołobrzeg85
123Polak Jakub2008UKS Zapasy Kołobrzeg75
124Osos Marcel2007UKS Zapasy Kołobrzeg57
125Rajkowski Mateusz2006UKS Zapasy Kołobrzeg62
1261. Zień Karolina2007Mazowsze Teresin46
1272. Guzik Maja2007Mazowsze Teresin54
1283. Chojnacki Maciej2009Mazowsze Teresin33
1294. Bondarenko Arsen2009Mazowsze Teresin66
1305. Nowakowska Hanna2011Mazowsze Teresin
1315. Bielski Dawid2007Mazowsze Teresin44
1326. Bielski Aleksander2008Mazowsze Teresin62
1337. Selerski Karol2008Mazowsze Teresin48
1348. Zawadzki Mateusz2008Mazowsze Teresin62
1359. Ignatowicz Gracjan2007Mazowsze Teresin75
13610. Grądzik Seweryn2008Mazowsze Teresin48
13711. Chudecki Krzysztof2007Mazowsze Teresin100
13812. Kraśniewski Szymon2008Mazowsze Teresin62
13913. Rutkowski Krystian2007Mazowsze Teresin62
14014. Chojnacki Kacper2007Mazowsze Teresin52
14115. Nowakowski Filip2008Mazowsze Teresin44
14216. Nowakowski Bartłomiej2006Mazowsze Teresin62
143Stemska Ksenia2009KS Victoria Osielsko37
144Kotowski Franciszek2009KS Victoria Osielsko66
145Melwiński Julian2007KS Victoria Osielsko48
146Anna Starszak2007WKS GRUNWALD Poznań39
147Wiktoria Misiorna2007WKS GRUNWALD Poznań46
148Ilia Kaliużny2007WKS GRUNWALD Poznań35
149Filip Nowak2007WKS GRUNWALD Poznań41
150Kuba Jankowiak2006WKS GRUNWALD Poznań62
151Olivier Deja2011WKS GRUNWALD Poznań37
152Kacper Roskosz2006KS. Bloczek Team Pelplin68
153Seweryn Plath2008KS. Bloczek Team Pelplin44
154Andrzej Kuchanny2008KS. Bloczek Team Pelplin44
155Wiktoria Laniecka2006KS. Bloczek Team Pelplin58
156Aleksandra Lorenc2008KS. Bloczek Team Pelplin50
157Inga Kuc2009KS. Bloczek Team Pelplin37
158Jakub Kuc2011KS. Bloczek Team Pelplin37
159Karolina Kuchanna2011KS. Bloczek Team Pelplin30
160Ignacy Okrój2009KS. Bloczek Team Pelplin41
161Julia Okrój2010KS. Bloczek Team Pelplin37
162Wiktor Plath2009KS. Bloczek Team Pelplin41
163Przewoźny Tomasz2007UKS OLIMPIK47
164Głodek Bartosz2008UKS OLIMPIK35
165Przewoźna Marta2008UKS OLIMPIK46
166Nikola Szczygielska2007UKS OLIMPIK54
167Agata Szczygielska2008UKS OLIMPIK50
168Aleksandra Szczygielska2011UKS OLIMPIK30
169Olaf Willma2011UKS OLIMPIK37
170Adam Ostrowski2008UKS OLIMPIK44
171Bednarz Wojciech2011LKS ZNICZ CHĘCINY26
172Bednarz Bartłomiej2010LKS ZNICZ CHĘCINY33
173Bukowska Hanna2011LKS ZNICZ CHĘCINY22
174Majchrzyk Wojciech2009LKS ZNICZ CHĘCINY56
175Kosiński Wojciech2010LKS ZNICZ CHĘCINY32
176Latkowski Jakub2009LKS ZNICZ CHĘCINY33
177Stokowiec Gabriela2009LKS ZNICZ CHĘCINY46
178Bukowska Patrycja2008LKS ZNICZ CHĘCINY33
179Staniak Anna2007LKS ZNICZ CHĘCINY36
180Ściubis Marlena2007LKS ZNICZ CHĘCINY42
181Kocia Nadia2008LKS ZNICZ CHĘCINY42
182Dziewięcka Anna2008LKS ZNICZ CHĘCINY42
183Bukowska Julia2008LKS ZNICZ CHĘCINY46
184Gibalska Julia2008LKS ZNICZ CHĘCINY46
185Zi ęba Klaudia2006LKS ZNICZ CHĘCINY46
186Gwóźdź Angelika2008LKS ZNICZ CHĘCINY54
187Patrycja Wilk2006LKS ZNICZ CHĘCINY62
188Szewczyk Wiktoria2007LKS ZNICZ CHĘCINY66
18962 kg - DOMINIKA POCHOWSKA (2006r)2006GRYF Wojnowo62
19066 kg - MARTYNA BINIENDA (2007r)2007GRYF Wojnowo66
1911. Jakub Wiśniewski   2007 UKS "KOŁO" Warszawa 48kg SP37748
1922. Miłosz Najdzik        2011 UKS "KOŁO" Warszawa 33kg SP13233
1933. Kajetan Szpryngiel 2009 UKS "KOŁO" Warszawa 52kg SP13252
194Kaczmarek Patryk 55kg 2006WKS GRUNWALD Poznań55
195Klamborowski Alan2007Wiking Wolin38
196Radys Nikodem2008Wiking Wolin41
197Leszczyńska Liliana2011Wiking Wolin33
198Kubisiak Igor2011Wiking Wolin30
199Fronczak Maciej2011Wiking Wolin33
200Herbaczewski Szymon2010Wikin Wolin48
201Dyzma Marcel2009Wiking Wolin37
202ALEKSANDRA KINALSKA2007KIEKRZ Poznań54
203MARIA SKURAT2007KIEKRZ Poznań46
204Wysoczański Hubert2006K.S. Sobieski52
205Płaczkowski Aleksander2008ULKS Guliwer Kielce35
206Grudziecki Olgierd2008ULKS Guliwer Kielce35
207Wilczyński Bartosz2007ULKS Guliwer Kielce41
209Olesiak Wiktria2008ULKS Guliwer Kielce42
210Hajdenrajch Julia2007ULKS Guliwer Kielce50
211Kowalska Gabriela2007ULKS Guliwer Kielce54
212Kowalik Julia2007ULKS Guliwer Kielce66
213Trelińska Weronika2008ULKS Guliwer Kielce58
214Pietrzykowska Wiktoria2007ULKS Guliwer Kielce36
216Kowalik Michał2011ULKS Guliwer Kielce37
217Rzęsista Borys2009ULKS Guliwer Kielce50
218Szydłowski Antoni2011ULKS Guliwer Kielce27
219Babiarz Maciej2009ULKS Guliwer Kielce41
220Wilczyński Kacper2009ULKS Guliwer Kielce37
221Sałach Róża2007AKS Białogard36
222Kania Zuzanna2010AKS Białogard37
223Bamberska Amelia2008AKS Białogard39
224Kujawa Wiktoria2007AKS Białogard66
225Madajczyk Emilia2010AKS Białogard37
226Kruk Szymon2010AKS Białogard41
227Ścibisz Mateusz2008AKS Białogard48
228Borowski Hubert2011AKS Białogard50
229Kania Dawid2006AKS Białogard52
230Lis Bartek2006AKS Białogard52
231Wysocki Brayan2009AKS Białogard33
232Dorian Bielicki2010ZTA Zgierz30

 

 

Używamy plików cookies, aby ulepszyć naszą stronę internetową i twoje wrażenia z korzystania z niej. Pliki cookie wykorzystywane do podstawowej obsługi witryny zostały już ustawione. Akceptuje treść polityki prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookie, których używamy i jak je usunąć, zobacz naszą Politykę prywatności.

Akceptuję pliki cookies, od tej strony i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych