Złoty medal i 5 miejsce Mistrzostw Polski zapaśników FENIKS PESTA STARGARD.
Zawodnicy FENIKS PESTA STARGARD wystartowali w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w zapasach U-23 CHEŁM w dniach 19-20.10.2018 r.
Złoty medal wywalczyła niezawodna Katarzyna Mądrowska w kat 62 kg. Kasia wygrała 4 walki i zdecydowanie obroniła tytuł Mistrza Polski.
Blisko medalu był Krzysztof Madrowski, który wygrał dwie walki i kolejną o wejście do finału przegrał z Patrykiem Ołenczyn Dąb Brzeznica. W walce o brązowy medal uległ na punkty zawodnikowi z Krasnegostawu. Jest to rewelacyjny start Krzysia. Stoczył wspaniałe pojedynki i był bardzo blisko medalu. Jest to 45 medal Mistrzostw Polski wywalczony przez stargardzki Klub na przestrzeni 18 lat.
Zawodnicy trenują pod okiem Mariusza Kucharczyka na hali Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii na Gdynskiej 8. Zarząd Klubu dziekuje za wsparcie Miastu Stargard oraz firmie PESTA 2 Mirosław Rybkowski. Aktualnie Kasia wróciła z Finlandii ze zgrupownaia w Kuratoe i przygotowuje się do startu w Mistrzostwach Świata, które odbędą się w dniach 13-18.11.2018 w Bukareszcie. Natomiast już za tydzień start młodzików w Miliczu.