Zawodnicy FENIKS PESTA STARGARD zdobyli cztery medale w MIĘDZYNARODOWYM PUCHARZE BAŁTYKU W ZAPASACH Białogard. Zawodnicy walczyli 1.12.2018 w silnie obsadzonym o zasięgu międzynarodowym turnieju zapaśniczy, w którym startowało 190 zawodników w tym z Ukrainy i Rosji. II miejsca zajęli: Przybylski Jakub 38 kg, Bluj Bartek 42kg, Wawrzoła Jakub 66kg oraz Pawlikowski Filip 52 kg. Na szczególne wyróżnienie zasługują: Adam Basiak oraz Bartosz Kiszka za ładne walki, Przybylski Jakub i Pawlikowski Filip podczas ich walk było widać zaangażowanie i chęć pokazania tego na co ich stać. Dziękujemy za wsparcie MIASTO STARGARD i PESTA 2 MIROSŁAW RYBKOWSKI . Trenerzy: Kiszka Weronika i Fudała Oliwia.