II Otwarty Turniej Gór Świętokrzystkich Młodzików i Młodziczek oraz Dzieci w zapasach w stylu wolnym. Na zawodach w Bodzentynie koło Kielc wystartowało ponad 260 zawodników w tym miedzy innymi z Węgier, Rumunii. Zawodnicy i zawodniczki klubu FENIKS PESTA STARGARD zdobyli 7 medali.
Basiak Adam 35g
Poza podium uplasowali się: Sokołowski Kacper 5 miejsce , Pawlikowski Filip 5 miejsce , Wawrzola Jakub 8 miejsce , Fojut Pola 5 miejsce , Kiszka Bartosz 7 miejsce . Feniksiaki bardzo dobrze spisali się na zawodach, a na szczególne wyróżnienie zasługują: Kiszka Bartosz oraz Soķołowski Kacper, choć byli poza podium zostawili całe serce na macie i widać u nich progres. Matwieczyk Jakub nie miał sobie równych pewnie wygrywając wszystkie walki na tusz. Trenerami na zawodach była Weronika Kiszka oraz Krzysztof Mądrowski. Dziękujemy również dwóm niezastąpionym kierowcom. Podziękowania za wsparcie dla Miasto Gmina Stargard oraz Pesta 2 Mirosław Rybkowski