18.05.2019r. dzieci z naszego klubu wzięły udział w Międzynarodowym Turnieju Młodzików i Dzieci w stylu wolnym w Kołobrzegu. Łukasz Gocół w kategorii 37 kg wywalczył brązowy medal oraz tuż za podium uplasowali się : 33kg Kamila Zduniak oraz 30kg Mateusz Kwarciak. Siódme miejsce zajęli: w kategorii 30kg Zuzanna Sokołowska, Mateusz Kubiak, Wiktor Katanowski, 37 kg Adam Basiak, Król Jakub, Kopaczewski Alan, 41kg Grzesiecki Jakub, 45kg Karol Hołownia.
Na wyróżnienie zasługuje Kamila Zduniak uznana przez trenera królową ramienia oraz Łukasz Gocół, który przegrał tylko jedną walkę z mistrzem w swojej kategorii.Dziękujemy za wsparcie MIASTO STARGARD i PESTA 2 MIROSŁAW RYBKOWSKI. Trenerem podczas zawodów był Leszek Gocół.