Mamy SREBRNY MEDAL MISTRZOSTW POLSKI BRAWO KUBA MATWIEJCZYK.👌👌💪💪🙂🙂Kuba podczas finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w zapasach Włodawa 18-20.09.2020 w drodze do finału wygrał dwie walki w kategorii 45 kg. W walce finałowej nieznacznie na punkty uległ 13:8 zawodnikowi WLKS SIEDLCE IGANIE NOWE. Ogromne brawa dla Kuby to młody solidny zawodnik były uczeń Szkoły Podstawowej nr 5 Stargard aktualnie LO nr 1 Stargard. Trenuje zapasy od kilku lat pod opieką Mariusza Kucharczyk i całego sztabu szkoleniowego FENIKS PESTA STARGARD. Kuba w ubiegłych latach otrzymywał wyróżnienia CHAMPIONA byłego MOS-u czy stypendium PESTA 2 Mirosław Rybkowski jak widać inwestycje i zaufanie do zawodnika były słuszne.
Zdobywa medal Mistrzostw Polski GRATULUJEMY i życzymy kolejnych sukcesów 🙂🙂💪🤼‍♂️🤼‍♂️🏅🏅