6 medali Miedzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w zapasach wywalczyli w Pelplinie 17-18.10.2020 zawodnicy stargardzkiego FENIKS PESTA Stargard.

Był to bardzo udany występ naszej młodzieży. Zawody zaliczane do krajowego współzawodnictwa sportowego. Poza wynikami indywidualnymi wywalczyliśmy w klasyfikacji drużynowej trzecie miejsce w grupie chłopców i oddzielnie trzecie miejsce w grupie dziewcząt. W zawodach mogły wystartować cztery województwa pomorskie, wielkopolska, lubuskie i zachodniopomorskie. Nie zawiedli nas faworyci, a zawodnicy walczyli do końca. Niektórym zabrakło niewiele do medalu. Dziękujemy każdemu za stoczone walki te wygrane i te przegrane, ponieważ widać było zaangażowanie i ogromną determinację zawodników.