Mamy dwa medale Pucharu Polski w zapasach.
W Karlinie 11-13.03.2022 wystartowały nasze dwie zawodniczki Puchar był jednocześnie eliminacją do Mistrzostw Polski. Był to dobry występ naszych podopiecznych pokazały że liczą się w kraju.
🔥🔥🔥👉Nikola Piechocka w kat 57 kg zdobywa brązowy medal.Jej walki były dobre o wejście do finału nieznacznie uległa na punkty jednak o medal nie pozostawiła złudzeń przeciwniczce kto jest lepszy👏👏👏👏
🔥🔥🔥👉 Paulina Kucharczyk kat 69 kg zdobywa brązowy medal, Jej walki były dobre i liczę że na Mistrzostwach Polski wywalczy medal.👏👏👏👏
👌👌👌💪Gratulacje dla dziewczyn na zawodach trenerem.byla Kasia Mądrowska natomiast w roli sędziego Mariusz Kucharczyk
✅ Serdeczne podziękowania dla partnerów, sponsorów i sympatyków sekcji 🤼‍♂️🤼‍♀️ zapasów #LKS FENIKS PESTA 🤝👍👏❗️❗️❗️